• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Tamagawa

Rotary Encosders

Encoders, şu anda, yaygın olarak fabrika otomasyon, ölçüm, ofis otomasyon cihazları, tıbbi malzeme, havacılık ve evrensel alanları için kullanılmıştır. Yüksek disk üretim teknikleri ile desteklenen yüksek performanslı kodlayıcı mevcuttur.

Resolver & Synchro & LVDT

Fırçasız çözümleyici ve fırçasız senkronize yüksek konum ve hız algılama madde yığılması geri bildirim ve motorun kutup tespiti için kullanılabilir. Zor çevre şartları ve diğer nedenlerle direnç özellikleri sayesinde, onlar çelik içinde, takım tezgahları ve robotlar için motorlar kullanılır.

Control Machines, Sensor Applied Products

Son 70 yıl içinde, benzeri araştırma, geliştirme ve bu Synchro gibi FA ekipmanı, Çözümleyici, Gyro üretimi yapan, ve olmuştur. 
know-how kontrol üretimi ile birikmiş uzun soluklu deneyim ve zenginlik dayanarak çelik tesisleri ve su işleme ekipmanları, gururla bir akıllı kontrol cihazları sistemi öneriyoruz.

Servomotor

AC Servo motor / Sürücü / Kontrol · DC Servo motor · SmartMotor · Ağ Servo Sistemi "SV-NET". 
Farklı varyasyonları ile ihtiyaçlarını geniş cevap.

Step Motors Drivers

Adım motorun dönme hızı nabız ile tanımlanır ve dönme açısı sinyalleri miktarı ile tanımlanır. Bu dijital sinyalleri geri besleme yapısı gerektirmez açık çevrim kontrolü, sağlar. Öte yandan ünite adım açısı bir rotor ve stator mekanik yapısı ile tanımlanır.Birleşik bir isim kurulmuş olduğu için step motor da motor, Step veya Darbeli Motor Stepping denir. Tamagawa Seiki Co, Ltd bu motor Adım aramak için birleştirir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.548332.6787
Euro34.904535.0444